Gümrükleme işlemlerinizde uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Globalleşen Dünya ekonomisinin hızla büyümesi karşısında, tüm ülkeler dış ticaretlerini sürekli olarak değişime açık tutmak ve dış ticaret üzerinde yasal düzenlemeler yapmak zorunda kalmaktadırlar. Bu yasal düzenlemeler sonucunda, devamlı değişen dış ticaret ve gümrük mevzuatını güncel olarak takip edecek, ithalat ve ihracat yapmakta olan firmaları zamanında bilgilendirecek ve onların tüm gümrük işlemlerini kanunlara uygun olarak zamanında yürütecek gümrük müşavirlerine her zaman ihtiyaç bulunmaktadır.

Dış ticarette gümrük müşavirliği etkin hizmetinin  maliyet ve zaman faktörleri açısından ne kadar önemli olduğunu 1990 kuruluş yılından günümüze dayalı deneyimleri ile tecrübe edinmiş olan gümrük müşavirliği firmamız; şirket kültürünü dürüst, güvenilir, müşteri odaklı sorumluluk sahibi olma üzerine kurmuş ve mesleğin seçkin uzman kadrosu ile zamanı en hızlı bir şekilde kullanarak doğru hizmet anlayışımız ile gümrük müşavirliği ve dış ticaret danışmanlık hizmetlerini siz değerli firmalar için sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana aynı isim altında faaliyetini sürdüren firmamız; İstanbul merkez, İzmit, Mersin ve Eskişehir irtibat bürolarımızda takım ruhu ile eğitimli ve teknolojik donanımlı kadrosuyla plan, program ve iş disiplini anlayışı içerisindedir.

Gümrük işlemlerinize ilişkin evraklar firmalar-şirket ofislerimiz-gümrük idareleri arasında kurye görevlilerimizce çok kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Oluk, gümrük müşavirliği sektöründe mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, firmalara değişikliklerin bildirimini yapan ve bu değişikliklerden ne şekilde etkileneceklerine dair değerlendirme raporlarını gönderen uygulamalarıyla; gelişime açık, yaratıcı ve güçlü kadrosuyla sonuç odaklı etkin çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. 

Müşteri memnuniyeti bizler için en değerli unsurdur.

DUYURULAR